Ana Sayfa / Huncalife / Huncalife Belge ve Sertifikaları

Huncalife Belge ve Sertifikaları

Huncalife Belge ve Sertifikaları

Huncalife Belge ve Sertifikaları

Huncalife gerek ürün kalitesi ile gerekse şirket faaliyetleri ile kendini her konuda kanıtlamış bir network marketing sistemidir. Huncalife gerek Avrupa gerek Ülke İçinde gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Bu gün Avrupa’da 132 ülkeye güvenle ihracaat yapmaktadır. Ürünleri bir çok Avrupa Ülkesinde güvenle kullanılmaktadır.

Tesislerimizde üretim faaliyetleri, çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir.

Helal Ürün Sertifikası

Huncalfe’nin tüm ürünleri islami koşullara uygun olarak üretilmektedir. Kullandığınız ürünler inançlarınıza uygundur. İçerisinde hiç bir şekilde islami kurallara uygun olmayan madde bulunmamaktadır. Ayrıca Huncalife nin Helal Üretim Sertifikası Avrupa’da 300 ülke tarafından belgeleri onaylanmış ve tanınmış bir şirket tarafından verilmektedir.

İyi Üretim Sertifikası :

Huncalfe’nin tüm ürünlerinde kaliteden asla ödün verilmez.

ISO 9001 Sertifikası :

işletmelerin sevk ve idaresinde tüm süreçlerin dokümante edildiği ve bu dokümantasyon yapısı içerisinde süreçlerin kayıt altına alındığı bir yönetim yaklaşımıdır. Bu belge ile ürünlerimizin sürdürülebilir ve tekrar edilebilir prosesler ile üretildiğini ve her ürünümüzün kayıt altına alındığını garanti ederiz.

TURQUALITIY Belgesi :

Üretim tesisleri, üretimdeki ürünleri ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ile AVRUPA Standartlarında olduğunu ve Avrupa TÜRK İMAJI nı temsil ettiğini gösteren belgedir. Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu belge ile uluslararası arenade Türkiye’nin ve Türk markalarının gücünü arttırmak için, yeterli donanım ve vizyona sahip olduğumuzu garantileriz.

Doğrudan Satış Derneği : 

Sektörde çalışan hem firma hem de bağımsız temsilcilerin daha iyi konumlara gelebilmesi amacıyla kurulmuş, Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesi olan bir kuruluştur. Derneğe olan üyeliğimiz ile sektörümüzün olmazsa olmazı olan güven duygusunun pekiştirilmesi ve sektör sorunlarının çözülmesi amacıyla gerekli her tür faaliyeti yerine getirmeye çalıştığımızı garantileriz.

GMP Belgesi : 

Üretilen ürünlerin iç ve dış faktörlerden etkilenerek kirlenmesini önlemek ve azaltmak için işletme ile ilgili koruyucu önlemleri kapsar. Bu belge ile ürünlerimizin, üretim süreci başından tüketiciye ulaşana kadar sağlık, güvenlik ve çevre standartları dahilinde üretildiğini garanti ederiz.

Sizde Huncalife’nin kolay kariyer imkanı sayesinde kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Huncalife Ailesinin En iyi Ekip Çalışmasını yapan Huncalife Ekibimize Katılmak ve Huncalife Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0544 329 63 00 Nolu Telefondan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz isterseniz de Aşağıdaki Linkten Direk kaydınızı Oluşturup Aramıza  Katılabilirsiniz…

Arama Kelimeleri : huncalife sertifikaları, helal üretim sertifikası, helal ürün sertifikası, helal kozmetik firmaları, helal markalar, huncalife helal mi, farmasi sertifikaları, farmasi helal mi, huncalifenin sertifikaları, helal sertifikalı firmalar, alerjen testi, alerjen sertifikası, bilgi güvenliği sertifikası, oriflame sertifikaları, farmasi helal üretim sertifikası, huncalife sağlık bakanlığı onayı, sağlık bakanlığı onaylı kozmetik firmaları,

İnceleme
Tarih
Konu
Huncalife Belge ve Sertifikaları
Beğeni
51star1star1star1star1star

İlginizi Çekebilir

En Çok Kazandıran Firma Huncalife

Huncalife EN Kazançlı Firma

Network Marketing Firmaları içinde en kazançlı firma Huncalife‘dir. Hem satış yaparak %40 kazanabilir hemde ekip …

Bir Yorum

  1. İyi ki Huncalife ailesine katılmışım. Burada olmaktan çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek