Ana Sayfa / Huncalife / Huncalife Kazanç Planı Anlatımı

Huncalife Kazanç Planı Anlatımı

Huncalife Kazanç Planı Anlatımı

Huncalife Kazanç Planı herkesin kolayca başarabileceği ve kazanabileceği bir yapıya sahiptir. Kariyer seviyeleri ulaşılabilir, diğer firmalarla kıyaslandığında daha çok kazandıran bir yapıdadır. Huncalife’de hem lider olmak hemde lider yetiştirmek kolaydır. Aynı zamanda bulunduğunuz kariyeri de korumak konusunda hiç bir sorun yaşamazsınız.

Huncalife ile farklı şekillerde bir çok kazanç elde edersiniz. Gelin bunları tek tek inceleyelim.

PERAKENDE SATIŞ GELİRİ :

Huncalife katalog kar oranı %40 tır. Bu sayede HuncaLife’de perakende satış gelirinden %40 kar elde edersiniz. Huncalife Kazanç Planına göre Örneğin: 100 TL ürün alımı yaptınız, katalog satış fiyatıyla 140 TL’ye satar 40 TL kazanç elde edersiniz. Yani %40 Kazanırsınız…

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur. Bu ürünlerin satışışından 320 TL kazanç elde edersiniz.

Aynı zamanda huncalife de günlük ve aylık kampanyalar bulunmaktadır. Örneğin günlük kampanyalarda “99 tl ürün alana parfüm hediye” fırsatını değerlendirdiğiniz takdirde katalog ta 50 tl satışı olan parfümü hediye olarak hiç bir ücret ödemeden alırsınız.

Allık kampanyalar ise, 300 tl siparişte parfüm,  500 tl siparişte parfüm + duş jeli + sıvı sabun 700 tl siparişte de Sarımsaklı Şampuan + Sarımsaklı Saç Maskesi + Sıvı sabun kazanabilirsiniz.  Üstelik bu hediyeler katlamalıdır. Daha çok sipariş verdiğinizde daha çok hediye kazanırsınız. Bu hediyeler huncalife tarafından her ay değiştirilir.

Gördüğünüz gibi Huncalifenin aylık teşvik kampanyalarını da değerlendirdiğinizde kazancınız %90 lara yaklaşır. Hiç bir firma inanın temsilcilerine bu kadar ne kampanya yapar nede hediye koyar. Huncalife temsilcisinin kazandığı zaman bilir ki bu çalışmanın devamı gelir.

KİŞİSEL ALIM PRİMİ  :

HuncaLife’de Kişisel olarak verdiğiniz sipariş tutarından %4 ile %24 arasında kariyerinize göre Kişisel alım primi kazanırsınız. Örneğin; %24 Altın temsilcisiniz, 100 TL ürün alımı yaptınız %40 satış karınızın dışında %24’de kişisel alım primi kazanırsınız. Bu sayede daha çok kazanabilir ve daha çok kazandırabiliriz.

huncalife kazanç planı 2

GRUP PRİMİ

HuncaLife’de Grubunuzun 1 Takvim ayı içersinde yapmış olduğu toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.Grup primlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken aradaki farkı kazanıyor olmanızdır.Örneğin Alt grubunuzda 1 temsilcini %12 seviyesinde diğer bir temsiciniz ise %8 seviyesinde sizde %24 seviyesindesiniz. Siz %12 olan gruptan 24-12 %12 alırsınız.%8 olan gruptanda 24-8 %16’sını prim olarak alırsınız.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün 1 TL si 1 TL puan olarak karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin TL Puan karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin

 • Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 3 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %3’ünü Standart prim olarak alırsınız.
 • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız TL puanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 6000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 15 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %15’i Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır.

LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ

Huncalife liderlik seviye ödülleri, geldiniz kariyerde ilk ayınızda size ödemesi yapılır. Bu ödüller primlerinizin haricinde kazandıklarınızdır. Bu rakamlara ilave primlerinizede alırsınız.

hunncalife telefon desteğiAltın Liderlikte ilave olarak birde cep telefonu kazanırsınız. Bu telefonla birlikte size 13.000 dakika konuşma hakkı, 30 gb internet ve 250 sms tanımlanır. Ekipleriniz ile dileğiniz kadar konuşabilir ve  yeni iş görüşmeleri yaparak ekibinizi büyütebilirsiniz. Telefon ve hat sizden asla iade alınmaz. Tamamı ile size aittir.

Bunların dışında aşağıda ki seviye ödüllerinize kazanırsınız.

Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 3.750 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7.500 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

LİDERLİK PRİMLERİ

HuncaLife’da 8 Derinlikte liderlik primi vardır. Liderlik primi hak etmek için 200 TL kişisel puanınız ve Yandan 7000 TL,  yapmanız gerekmektedir.

huncalife araç planı

ARABA PROGRAMI

Hayalini kurduğunuz arabayı Huncalife ile kolayca kazanabilirsiniz . Üstelik seviye aldıkça aracınız bir yeni model ile değiştirilir. Sadece Huncalife olan, diğer firmalarda olmayan özellk ise; Huncalife de seviyenizi koruduğunuz sürece ARAÇ SİZDE KALIR. Diğer firmalardaki gibi bir yıllığına göstermelik araç verilip yıl bitiminde araç sizden asla geri alınmaz. Bu sayede işinize devam ettiğiniz sürece arabanız olur.

huncalife türkan altıntaş huncalife türkan altıntaş 2 huncalife araç dağıtım
HUNCALİFE NİN HER YIL DAĞITTIĞI ARAÇLAR. SİZDE KAZANABİLİRSİNİZ

YURT İÇİ VE YURT DIŞI TATİL PROGRAMI

Huncalife ile dünyanın bir çok ülkesini ve Türkiye’nin birçok ilini ücretsiz olarak gezebilirsiniz. Gittiğiniz yerlerdeki tüm yeme konaklama vb. ihtiyaçlarınız tamamı ile Huncalife tarafından karşılanır. Huncalife de sadece en tepedekiler değil çalışan herkes bu tatilleri kazanabilir. Huncalife bu konularda da temsilcilerine adil ve adaletli davranır.

huncalife türkan 3 huncalife yurt dışı tatili huncalife yurt dışı tatili 2

Sizde Huncalife’nin kolay kariyer imkanı sayesinde kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Huncalife Ailesinin En iyi Ekip Çalışmasını yapan Huncalife Ekibimize Katılmak ve Huncalife Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0544 329 63 00 Nolu Telefondan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz isterseniz de Aşağıdaki Linkten Direk kaydınızı Oluşturup Aramıza  Katılabilirsiniz…

Arama Kelimeleri : huncalife kazanç planı, huncalife katalog kazancı, huncalife yeni kazanç planı, huncalife kazandırır mı, farmasi mi huncalife mi daha kazançlı, yurt dışı tatili kazanmak, huncalife yurt dışı tatil kazanma huncalife araç planı, huncalife araba kalifikasyonu, huncalife araç kazanmak, huncalife üyelik,huncalife üye ol, huncalife kayıt, huncalfie kayıt ol, huncalife temsilcilik, huncalife temsilci ol, huncalife giriş, huncalife temsilci girişi, huncalife sponsor, huncalife altın lider, huncalife primleri, huncalife prim sevileri, huncalife derinlik primleri, huncalife liderlik primleri, huncalife kazancı

İnceleme
Tarih
Konu
Huncalife Kazanç Planı Anlatımı
Beğeni
51star1star1star1star1star

İlginizi Çekebilir

En Çok Kazandıran Firma Huncalife

Huncalife EN Kazançlı Firma

Network Marketing Firmaları içinde en kazançlı firma Huncalife‘dir. Hem satış yaparak %40 kazanabilir hemde ekip …

18 Yorumlar

 1. Şükriye Tutkun

  Huncalife ekibinizde olmaktan son derece mutluyum.

 2. Kazanç planına bayıldım. Artık bende bu ekipteyim

 3. Bende Huncalife ile kazanmaya başladım. İyi ki sizlerle tanışmışım.

 4. Tesadüfen bulduğum bu siteden kayıt oldum ve şim di çok mutluyum.

 5. Bende Kazanmak için geldim. Sizlerle olmaktan çok mutluyum.

 6. Banada ailenizde yer verdiğiniz için çok mutluyum.

 7. İyi ki Huncalife ailesine katılmışım. Burada olmaktan çok mutluyum.

 8. Sümeyye YEŞİL

  Banada ailenizde yer verdiğiniz için çok mutluyum.

 9. Huncalife ile artık bende kazanmaya başlıyorum. Darısı diğer arkadaşlarımın başına.

 10. İyiki Ailenize katılmışım.

 11. Gülümsu KORKMAZ

  Bu ekip bir harika.

 12. Hatice GÜLMEZ

  Çok ilgili bir sponsor herkese tavsiye ederim.

 13. Siz gibi değerli sponsorlarla iyi tanışmışım.

 14. Gülümsu KORKMAZ

  Muhteşem ürünler var kullanmanızı sizede tavsiye ederim.

 15. Kezban Yeşilgöz

  Türkiyenin en çok kazandıran firması HUNCALİFE…

 16. Huncalife ürün kalitesi bir başka. Çok beğenerek kullanıyorum.

 17. Semanur KESER

  Bende Kazanmak için geldim. Sizlerle olmaktan çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek