Ana Sayfa / Huncalife / Huncalife Kimdir Nerede Kuruludur

Huncalife Kimdir Nerede Kuruludur

Huncalife Kimdir Nerededir : huncalife tanıtım1950 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Cappio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir.

Huncalife 2011 Yılında Network Marting’e Başladı

Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır. Adnan Hunca’nın görevi devrettiği Tuncer Hunca 2011 yılında, kişisel bakım kültürünü topluma yaymak, bireylerin yaşam kalitesini geliştirmek misyonunu ulaşılabilir kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve kaliteli iş fırsatıyla birleştirdi. Parfüm alanında sahip olduğu başarısını Doğrudan Satış alanına taşıdı.

%100 Türk Firması Huncalife

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Huncalife Sağlıklı Yaşam İlkeleri

HuncaLife, tüm ürünlerini Tekirdağ – Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde, son teknoloji üretim imkanlarına sahip tesisinde üretmektedir. Tesis, kozmetik kategorisindeki pek çok ürünü sağlıklı yaşam ilkeleri çerçevesinde üretme kapasitesine sahip Türkiye’nin önde gelen kozmetik fabrikalarından birisidir.

Huncalife ürettiği ürünlerin içeriğinden, üretim şekillerine, bu ürünlerin ambalajlarından dağıtımına kadar insan sağlığına duyarlı hareket etmeyi birincil önceliği olarak görmektedir. Bu yüzden kaliteli ve insan doğasına uyumlu formülasyonlar üzerinde çalışmakta, yüksek kaliteli, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya özen göstermektedir.

Ürünlerimizde, kalitesi sertifikalarla kanıtlanmış 100’ün üzerinde bitkisel hammadde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerimizin en yüksek güvenilirlikte olması amacıyla, yerine etkili doğal bir alternatif bulunmadığında, sentetik hammaddeler kullanmayı tercih ederiz.

Bu ilkeler öncülüğünde ürünlerimizde,

 • Fitalat, alüminyum ve ağır yağlar kullanmıyoruz.
 • Ürünlerimizin birçoğunda paraben, parafin gibi koruyucu maddeler kullanmıyoruz.
 • Silikon, fosfat ve doğaya zararlı sentetik boyarmaddeleri tercih etmiyoruz.
 • Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor, dermatolojik ve oftalmolojik testleri tercih ediyoruz.

huncalife tanıtım

Huncalife Çevre Politikası

Huncalife, kişisel bakım bilincini topluma yaymak, bireylerin yaşam kalitesini geliştirmeye destek olmak misyonlarını çevreye duyarlı üretim, kaliteli hizmet ve kaliteli iş fırsatı ilkeleriyle birleştirmektedir.

Yeni çıkan her ürünün çevreye olan etkisi, araştırma ve geliştirme aşamasından nihai tüketiciye ulaştığı noktaya kadar takip edilmekte ve çevreye minimum zarar verecek şekilde organize edilmektedir. Bu yüzden çevreyi en az kirleten, yenilenebilir ve dönüştürülebilir materyaller kullanmaya özen gösteririz.

Çevko ile Çalışmaya Başlayan İlk Kozmetik Firmalarından Biri Olarak Üretim Tesislerimizde,

 • Geri dönüşümlü koli, kutu ve kağıt kullanmaya dikkat ediyoruz,
 • Katı atıklarımızı doğaya zarar vermeyecek şekilde elimine ediyoruz,
 • Sürdürülebilir enerjiyi desteklemek için enerji ve su tüketimimizi azaltıyoruz,
 • Sıvı atıklarımızı arıtarak çevreye zararsız hale getiriyoruz,
 • Çevreye ve insan sağlığına riskli olan kontamine atıklarımızı atık toplama merkezlerine iletiyoruz,
 • Çalışanlarımızın çevreye karşı duyarlı olması için eğitimler veriyoruz.

Huncalife Temel Değerleri

Farkında Olmak

Sektörde deneyimimizin, kalitemizin ve marka gücümüzün farkındayız. Ayrıca Türkiye olarak gücümüzün, temsilcilerimiz ile birlikte ulaşabileceklerimizin farkındayız.

Doğru Kararlar Vermek

Verilen her kararın bizimle yürüyen temsilcilerimizin hayatında çok şey değiştireceğini iyi biliyoruz.

Hızlı Olmak

Rekabet dünyasında hızlı olmanın en önemli avantaj olduğunu biliyoruz.

Çözüme Odaklanmak

Doğru ve güçlü sorular sorarak kaynaklarımızı değerlendiriyor, yapıcı alternatifler üretiyoruz.

İstikrar

İstikrarla vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ilerlemenin başarıyı getireceğini biliyoruz.

Sürekli Gelişim

Sürekli yenilenmenin ve gelişmelere ayak uydurabilmenin bizi zirveye taşıyacağına inanıyoruz.

İyi Bir Ekip Olmak

Hem yönetim hem de saha ekibi olarak iyi bir ekip olduğumuzda başarıyı yakalayacağımızı biliyoruz.

Huncalife ile Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Kendini bakım ve güzelliğe adamış bir markanın hikayesi ile kendi hikayenizi birleştirmek için sizde Huncalife ailesine katılın… Sizde Huncalife nin kolay kariyer imkanı sayesinde kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.İsterseniz Huncalife Ailesinin En iyi Ekip Çalışmasını yapan Huncalife Ekibimize Katılmak ve Huncalife Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0544 329 63 00 Nolu Telefondan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz isterseniz de Aşağıdaki Linkten Direk kaydınızı Oluşturup Aramıza  Katılabilirsiniz…

Arama Kelimeleri : huncalife, huncalife kimdir, huncalife nedir, huncalife türk firması, türk kozmetik firması, huncalife türk firması mı, huncalife nerede, huncalife kayıt,huncalife kayıt ol,huncalife üyelik, huncalife üye ol, huncalife nasıldır, huncalife kullanıcı yorumları, huncalife satılır mı, huncalife kalitesi nasıl, huncalife yorumları nasıl, huncalife sağlıklı mı, huncalife mi farmasi mi, huncalife kurucusu, hunca, huncalife ne zaman networke girdi, adnan hunca kimdir, tuncer hunca kimdir, doktor cevdet tuna kimdir

İnceleme
Tarih
Konu
Huncalife Kimdir Nerede Kuruludur
Beğeni
51star1star1star1star1star

İlginizi Çekebilir

En Çok Kazandıran Firma Huncalife

Huncalife EN Kazançlı Firma

Network Marketing Firmaları içinde en kazançlı firma Huncalife‘dir. Hem satış yaparak %40 kazanabilir hemde ekip …

4 Yorumlar

 1. Meliha Gürbüz

  Huncalife bayrağını artık bizlerde taşıyoruz. İyiki sizlerle tanışmışım.

 2. Huncalife ile artık bende kazanmaya başlıyorum. Darısı diğer arkadaşlarımın başına.

 3. Bu ekipte herkes süper.

 4. Banada ailenizde yer verdiğiniz için çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek